10 Nisan 2021

Arka Sokaklar 464. bölümde Rıza baba Selini açığa alacak

Arka Sokaklar 464. bölümde Rıza baba, Selin’i açığa alacak Arka Sokaklar 464. yeni bölüm fragmanı izleyenleri meraklandırdı. Arka Sokaklar yeni bölümde Selin, Rıza baba tarafından açığa alınacak. İşte Arka Sokaklar yeni bölümden ilk sahneler.

Arka Sokaklar 464. bölümde Rıza baba Selini açığa alacak
Kanal Dnin uzun soluklu dizisi Arka Sokaklar 464. bölümü ile ekrana gelmeye hazır. Cuma akşamlarının vazgeçilmezi haline gelen dizinin yeni bölümünde yine heyecan dorukta.

ARKA SOKAKLAR 464. BÖLÜMDE NELER OLACAK?

Ekibimiz Burhanı durdurmanın peşine düşüyor! Arka Sokaklar 464. Bölüm 12 Ocak Cuma akşamı saat 20.00de Kanal Dde

Silahı suça karıştığı için Selin açığa alınır. Songül, Buse’yi yanına almadan kaçar gider. Buse köprü altında kalmaya başlar. Neriman isimli kadın, Buse’nin haline acır ve ona yardım eder. Kızının evine yerleştirir; ancak, Buse’nin babası namusunu temizleme düşüncesiyle Buse’yi öldürmeye karar verir. Ekibimiz Burhan’ı durdurmanın peşine düşer.

Adem, Şamil’in bir numaralı adamıdır ve Filiz isimli hamile bir kadını evde alıkoyar. Zübeyir ve Zeynel’i de kaçmaması için yanında bekletir. Filiz adamların elinden kurtulmak için kendini dışarı atar. Karşıdan gelen bir araba feci şekilde kadına çarpar.

ARKA SOKAKLAR 464. BÖLÜM FRAGMANI

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz