10 Nisan 2021

Aşk ve Mavi dizisinin 51. yeni bölümünde gergin anlar yaşanacak

Aşk ve Mavi 51. yeni bölümüyle bu akşam izleyicisiyle buluşacak. ATVnin büyük ilgiyle takip edilen dizisi Aşk ve Mavinin yeni bölümünde Aliden büyük atak gelecek. Aşk ve Mavi dizisinin yeni bölüm fragmanı da büyük ilgi gördü. İşte yeni bölümden heyecan dolu sahneler.

Aşk ve Mavi dizisinin 51. yeni bölümünde gergin anlar yaşanacakCuma akşamları izleyicisini ekrana kilitleyen Aşk ve Mavi yeni bölümü heyecan dolu. Aşk ve Mavi 51. yeni bölümüyle bu akşam 20.00de ATVde.

AŞK VE MAVİ 51. BÖLÜMDE NELER OLACAK?

Ali, dükkanın kundaklanmasından Faysalı sorumlu tutar. Adamın evine gider ve Faysala saldırır. Buna çok sinirlenen Faysal, Aliyi içeri attıracak bir plan yapar. Pembe, İsmetin Gülsümle gezip tozmasına çok bozulur. Ona hala aşık olduğunu anlar ve İsmete konağa dönmesi için bir teklif yapar. Mavi, Faysaldan şikâyetini geri çekmesini istemek için otele gelir. Bu durumu öğrenen Ali, deliye döner.

AŞK VE MAVİ 51. BÖLÜM FRAGMAN


AŞK VE MAVİ SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Göreçkiler, Refikadan gelecek umutlu haberi beklerken, Cemal, annesinin tedavisi için gerekli parayı bulmaya çalışmaktadır. Mavi, bunu öğrenince yardımcı olmak ister ve Alinin çok kızacağı bir hamle yapar. Ali, ailesini yeniden umutlandıracak bir iş girişiminde bulunur. Aile, mutlulukla yeni işi kutlarken Pembe, onlara bir darbe daha vurmaya karar verir.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz