19 Haziran 2021

Aslan Ailem 15. bölümde Aslan çiftliği sahibini buluyor

Aslan Ailem 15. bölüm fragmanı yayınlandı. TRT 1 ekranlarının yayınlandığı ilk günden bu yana ilgi ile takip edilen dizisi Aslan Ailem 15. bölümde sürpriz gelişmeler yaşanıyor. Aslan Ailem bu akşam izleyici ile buluşacak.

Aslan Ailem 15. bölümde Aslan çiftliği sahibini buluyorAslan Ailem nefesleri kesecek bir bölümle daha ekranlara gelmeye hazırlanıyor. TRT 1 ekranlarının yayınlandığı ilk günden bu yana ilgi ile takip edilen dizisi Aslan Ailem 15. bölümde işler karışıyor. İşte Aslan Ailem 15. bölüm fragmanı.

Aslan çiftliği sonunda sahibini bulur. Sonuç; hem Aslan Ailesi hem de Burcu için sürpriz olur. Durumu kabullenemeyen Hatice depresyona girer. Onu eski haline getirmek de aileye düşer. Sevgi’nin kesin tedavi diyerek Hatice’ye uyguladığı yöntem aileyi yeni bir maceraya sokar.

Çiftlikle ilgili ortaya çıkan yeni durumu kabullenmeye çalışan Burcu, babasıyla ilgili gizemli bir telefon alır. Babasına kavuşmak için harekete geçen Burcu’nun yolu, yine Murat’la kesişir. Bu arada zaman da gittikçe daralmaktadır.

Başrollerini Burcu Özberk, Akın Akınözü, Ferdi Sancar, Bora Akkaş, Fırat Altunmeşe, Zerrin Sümer, Benian Dönmez, Hakan Salınmış, Eda Şölenci, Ceren Taşçı, Furkan Kızılay, Levent Özdilek, Mehmet Şeker, Aydan Koptur, Defne Erşen ve Can Kolukısa’nın oynadığı ‘Aslan Ailem’ 28 Ocak Pazar ve her Pazar akşamı saat 20.00 de TRT1’de!

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz