10 Nisan 2021

Avrupa Sesli Sohbet Odaları

Avrupanin en büyük Sesli ve Kamerali Sohbet sitesi seslisohbetevi.com’dan merhaba.

Avrupa Sesli Sohbet OdalarıAvrupada Sesli Sohbet odaları sektöründe en yaygın, en gelişmiş olan sohbet siteleri herkesinde bilmiş, öğrenmiş olduğu gibi Avrupa Sohbetlerdir.
Teknoloji sayesinde dünyanın pek çok yerinden kayıt yaptırmış olan üyelerle tanışıp arkadaş edinilebilmektedir.
Arkadaş edinme sitelerinde kameralı, sesli konuşma seçenekleri bulunmaktadır. Sürekli gelişim içerisinde olan Avrupa Sesli Sohbet siteleri gün geçtikçe ileri düzeyde bir artış göstermektedir.

Ayrıca şimdiye kadar resmi bilgilere göre Türkiye ve Avrupada lerin üzerinde sohbet siteleri acilmistir. Bunlarin ilki seslisohbetevi.com sitesi olmustur.
Avrupa sesli chat ve sohbet odalarına karşı olan ilginin ileri yüzeyde yükseliş gösterdiği açık ve net bir şekilde ortadadır.
Avrupa Kamerali chat sohbet odalarının içsel olarak bakıldığındaki ilk gözlemlerle ilgili olarak bilgi verilecek olursa eğer o bilgileri şöyle vermemiz uygun görülmektedir.
Öncelikle geniş kapsamlı bir sohbet daracığı bulunmaktadır. Avrupa sohbet sitelerinde üyelik alan kişilerin uyruklarına bakılarak bir grafik çizilmiştir.
Bu grafikte çıkan sonuç şudur. Siteye karşı olan ilgiden dolayı en çok üye sayısı olan ülkeler şöyle sıralanmaktadır.

Daha çok Türkiye, Almanya, İsviçre, Hollanda, Belçika, Fransa, Avusturya, İngiltere, Danimarka, Norveç, İsveç Güney Amerika gibi ülkelerdeki insanlar girişim göstermektedirler.
Diğer bir grafik sonucunu da sizlerle paylaşmamız gerekirse şöyle paylaşmamız mümkün olacaktır. Bu grafikte çıkan sonuç ise şehirlere göre en aktif olan kullanıcıların oluşturdukları bir grafiktir.
En çok katılım sağlayan şehirler ise Hamburg, Berlin, Münih, Köln, Düsseldorf, Dordmund, Nürnberg, Kasel, Hannover, Bremen, Stutgart, Zürih, Bürüksel, İstanbul, Ankara, İzmir, Adana, Malatya, Diyarbakir, Hakkari, Van, Kars, Cizre, Batman, Sanli Urfa, K.Maras, Elbistan, Samsun, Trabzon, Rize, Giresun, Zonguldak, Gümüshane, Kastanbolu, Basel, Londra, Paris gibi ülkelerdir.

Almanyanin Bütün Eyaletlerinden Sitemize Giris Yapan Eyalet ve iller.
Baden-Württemberg Eyaleti – Stuttgart, Heidelberg, Mannheim, Karlsruhe, Ulm, Heilbronn, Tübingen, Reutlingen, Konstanz, Pforzheim, Freiburg,
Bavyera Eyaleti – Amberg, Ansbach, Aschaffenburg, Augsburg, Bamberg, Bayreuth, Coburg, Erlangen, Fürth, Hof, Ingolstadt, Kaufbeuren, Kempten, Landsberg am Lech, Landshut, Memmingen, Münih, Nürnberg, Passau, Regensburg, Rosenheim, Schwabach, Schweinfurt, Straubing, Weiden, Würzburg,
Berlin Eyaleti – Berlin,
Brandenburg Eyaleti – Brandenburg, Cottbus, Frankfurt, Potsdam,
Bremen Eyaleti – Bremen, Bremerhavenlaçinn,
Hamburg Eyaleti – Hamburg,
Hessen Eyaleti – Darmstadt, Frankfurt, Kassel, Offenbach, Wiesbaden,
Mecklenburg-Vorpommern Eyaleti – Greifswald, Neubrandenburg, Rostock, Schwerin, Stralsund, Wismar,
Aşağı Saksonya Eyaleti – Braunschweig, Delmenhorst, Emden, Hannover, Oldenburg, Osnabrück, Salzgitter, Wilhelmshaven, Wolfsburg,
Kuzey Ren-Vestfalya Eyaleti – Aachen, Bielefeld, Bochum, Bonn, Bottrop, Dortmund, Duisburg, Düsseldorf, Essen, Gelsenkirchen, Hagen, Hamm, Herne, Köln, Krefeld, Leverkusen, Mönchengladbach, Münster, Paderborn, Oberhausen, Remscheid, Solingen, Wuppertal
Rheinland-Pfalz Eyaleti – Frankenthal, Kaiserslautern, Koblenz, Landau, Ludwigshafen, Mainz, Neudsadt, Pirmasens, Speyer, Trier, Worms, Zweibrücken,
Saarland Eyaleti – Merzig, Neunkirchen, Saarlouis, Sankt İngbert, Sankt Wendel, Homburg, Saarbrücken,
Saksonya Eyaleti – Dresden, Görlitz, Hoyerswerda, Leipzig, Plauen, Zwickau, Chemnitz,
Sachsen-Anhalt Eyaleti – Dessau, Halle, Magdeburg
Schleswig-Holstein Eyaleti – Flensburg, Kiel, Lübeck, Neumünster, Husum, Pinneberg,
Thüringen Eyaleti – Eisenach, Erfur, Gera, Jena, Suhl, Weimar,

Zaten şöyle bir hususta vardır ki görülüğü gibi saymış olduğumuz ülkeler ve ülkelerin bazı şehirleri gelişimini çok iyi bir biçimde yapmayı başarabilen ülkeler ve şehirlerden oluşmaktadır.

Ülkemizde bu gelişimi iyi bir biçimde sağlayabilen ülkeler kervanına ismini yazdırmayı başarabilmiştir. Bu nedenle gelişimini iyi yapamayan ülkelerdeki insanlardan oldukça daha avantajlıyız.
Ayrıca sadece internet erişim alanlarında değil teknolojinin her alanında dış ülkede ki, gelişimini iyi yapamayan ülkelerde ki insanlardan çok avantajımız bulunmaktadır. Unutulmamalıdır ki bir ülkenin gelişimi teknolojiyi ağır bir şekilde etkilemektedir. Lakin ülkemizde öyle bir sıkıntı söz konusu olmamaktadır. Ama ülkemizde gelişimini her alanda iyileştiremeseydi bizde bu tür durumlarla karşı karşıya kalabilmemiz an meselesi olabilirdi. Avrupa sohbetin bir diğer önemli özelliğini belirtmemiz gerekir ki çok önemli bir konudur.
Avrupa sohbet odaları sayesinde Avrupa da yaşamakta olan gurbetçi kardeşlerimizi, Türkiye de ve diğer ülkelerde yaşayan insanlara bir araya getirmesidir. Avrupa chat sitelerine karşı olan ilginin bu kadar üst düzeyde olmasının en önemli sebeplerinden birisi de budur. Avrupa chat sohbet odalarında dikkatleri çeken ve hoş bir üslupla karşılanan bir diğer olay ise konuşulan konuşlarda hep olarak samimi ve hoş sohbetler geçmesidir. Bu da demek oluyor ki dünyanın diğer ucundaki bir ülkedeki üyeyle konuşuluyor olunsa da hoş bir sohbet geçebilmektedir.
Avrupa sohbet odalarında kameralı veya sesli konuşma gibi seçeneklerle kişilerle özel odalarda hoş, güzel, eğlenceli sohbetler edilebilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz