17 Nisan 2021

Benimde Sesli sohbet sitem olsun

Benimde Sesli sohbet sitem olsun; Son zamanlarda ekonomideki hareketlilikten dolayı Seslisohbet sitesi açmak maliyetli bir durum haline gelmiştir.

Benimde Sesli sohbet sitem olsunÖzellikle sesli chat oda fiyatlarının euro kuru üzerinden satışının yapılması buna en büyük sebeplerden birisidir.”Benimde sesli sohbet sitem olsun” diyen bir çok arkadaş yüksek maliyetler yüzünden site açamamaktadır.Seslisohbetevi.com olarak “Benimde sesli chat sitem olsun” adıyla bir kampanya başlatmış bulunuyoruz. Seslisohbet site sahibi olan veya sesli chat site sahibi olmak isteyen tüm arkadaşlar bu kampanyadan faydalanabilirler.Çünkü seslisohbetevi.com kişilere bağlı sistem değildir. Benimde seslichat sitem olsun kampanyası nasıl çalışmaktadır?

• Öncelikle şu belirtelimki “benimde sesli chat sitem olsun” kampanyası seslisohbetevi.com bünyesindedir.Yazımızın başlığına bakarak banada site acın gibi yorumlar bulunmayınız.

• Seslichat sitesi sahibi olup sitesini maddi giderlerden dolayı kapatan arkadaşlarımız sesli chat sitelerini seslisohbetevi.com alan adımıza yönlendirerek kendisi ve sitesinde bulunan görevlilerde dahil
olmak üzere aynı sesli chat yetkisi ile seslisohbetevi.com bünyesine dahil olacaklardır.

• Herhangi bir sesli chat sitesinde görevli olup, site içerisinde görevli veya site sahibiyle problemi olan arkadaşlarımızda, aynı yetkiyle seslisohbetevi.com bünyesinde devam etmek için müracaat edebilirler.

• Sesli chat siteleriyle yeni tanışıp görev almak isteyen arkadaşlarımızda teknik becerilerine göre yetki için başvurabilirler.

• Seslichat sitesi sahibi olup veya herhangi bir web sitesi sahibi olup sitesine sesli chat eklemek isteyen arkadaşlarımızda seslisohbetevi.com bünyesine katılmak için başvurabilirler.Sitesine seslichat eklemek isteyen arkadaşlarımız BURDAKİ konumuzda belirtmiş olduğumuz Seslichat kodumuzu sitelerinin istedikleri yerine ekleyebilirler.

Seslisohbetevi.com olarak aramıza katılacak olan yeni arkadaşlarımıza hoş geldin diyoruz.

Etiketler:

Yorumlar

  1. Ferhat dedi ki:

    siteniz güzel

  2. abdullah yılmaz dedi ki:

    slm kolay gelsin sizin sitenize birebir girmiş değilim ama bende daha önce süper adminlik yaptığım için biliyorum aslında güzel bir site ama içinde bazen argo kelimeler oluyor ama yinede güzel zamanlar geçiyor tabi vallahi yalan olmasın olsa yine yaparım adminlik falan yani
    yayınınızda size başarılar dilerim kolay gelsin

Yorum Yaz