16 Nisan 2021

Bizim Hikaye 19. bölümde Filiz den duygu dolu cümle

Bizim Hikaye 19. bölümüyle bu akşam yayınlanacak. FOX TVnin büyük ilgiyle izlenen dizisi Bizim Hikaye yeni bölümde Filiz, annesine duygu dolu bir cümle kullanacak. Filiz ve kardeşlerinin huzurunu bozan annesi, ne cevap verecek? İşte Bizim hikaye yeni bölümden ilk sahneler

Bizim Hikaye 19. bölümde Filiz den duygu dolu cümlePerşembe akşamları izleyiciyi ekrana kilitleyen Bizim Hikaye yeni böüm yine çok heyecanlı. Bizim Hikaye 19. bölümüylü bu akşam 20.00de FOX TVde.

BİZİM HİKAYE 19. BÖLÜMDE NELER OLACAK?

Barış ve Filiz’in geçici mutlulukları Cemil’in gelişiyle yerle bir olmuştur. Filiz istemeyerek de olsa Cemille birlikte mahalleye dönmek zorunda kalır. Filiz eve döndüğünde bir sürprizle karşılaşır; annesi artık eve dönmüştür ve gitmeye de niyetli değildir. Üstelik çocuklar da evdedir. Filiz çocukların dönüşüne sevinir fakat bir yandan da uzun zamandır ortalıkta olmayan annelerine çok kızgındır.

Barış ise mahallede kalarak Filiz’i ikna etme çabalarına devam eder. Mahalleye yerleştiğini ve hiçbir yere gitmeyeceğini kanıtlamak için farklı bir yol seçer. Bu durum Fikret ve Kiraz’ı mutlu ederken Filiz’in kafasını karıştırır. Cemil ise Barış’ın bu son hamlesiyle öfkeden deliye dönmüştür.

Hikmet’in başı Esra’nın sakladığı mektup yüzünden derttedir. Bir yandan Asım’ın Esra’ya zarar vermesini engellerken bir yandan da mektubu yazanın kendisi olduğunu gizleyebilecek midir? Rahmet ve Müjde ise gündelik işlerle biraz para kazanarak kendi ayakları üzerinden durmaya çalışmaktadır fakat onların işi de pek kolay değildir.

Tülay Ceylan’ı evlat edinme konusunu Tufan’a açmaya çalışır fakat geçmişiyle ilgili bir sorundan dolayı başı dertte olan Tufan’ın aklı Tülay’da değildir. Tufan bu beklenmedik sorunu çözmek için kimden yardım isteyecektir? Şükran ise evin annesi olduğunu herkese göstermekte kararlıdır. Bu zamana kadar ev ve çocuklarla ilgili Filiz’in üstlendiği sorumlulukları üstlenmeye çalışır ve bu yüzden Filiz ve Şükran arasında tartışmalar yaşanır. Şükran kendisinin davranışlarını samimi bulmayan Filiz’i ve annelerinin dönüşüyle afallayan çocuklarını ikna edebilecek midir?

BİZİM HİKAYE 19. BÖLÜM FRAGMAN

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz