16 Nisan 2021

Çağatay Ulusoy un Netflix dizisinin çekimleri başlıyor

Çağatay Ulusoy ve Melisa Aslı Pamuk, Netflix dizisinde Son olarak geçtiğimiz sezon final yapan İçerde dizisinde rol alan Çağatay Ulusoy’un Netflix’teki yeni dizisinin çekimlerinin ne zaman başlayacağı belli oldu.

Çağatay Ulusoy un Netflix dizisinin çekimleri başlıyorNetflix’in Türkiye’de çekeceği ilk dizide rol alacak olan Çağatay Ulusoy’un yeni projesinin çekimleri Mart ayında başlayacak. Melisa Aslı Pamuk’la kamera karşısına geçmeye hazırlanan Çağatay Ulusoy, geçtiğimiz günlerde önce ABD’den dönmüştü.

Yeni dizinin ismiyle ilgili bilgi verilmedi ancak konusu netleşti. Yapımcılığını O3 Medya’nın üstlendiği diziyi Behzat Ç. dizisiyle tanınan Ercan Mehmet Erdem ve Ezel, Suskunlar gibi başarılı projelere imza atmış Pınar Bulut kaleme alacak. Dijital platform dizisi 2018 yılında tüm dünyada aynı anda yayınlanacak. ‘Karakalem ve Bir Delikanlının Tuhaf Hikayesi’ adlı romandan uyarlanacak olan dizi, Osmanlı ve Türk efsanelerinin yanı sıra tarihten esinlenen bir kahramanlık hikayesini anlatacak.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz