05 Aralık 2019

Chatroulette sitelerine ne oldu?

Chatroulette siteleri Açıldığı zaman en parlak dönemlerini yaşayan chatroulette ve benzeri siteler,internet ortamının fenomen video sohbet araçları haline gelmişti.Omegla ve chatroulette benzeri sitelerde 100 bin üstü kullanıcı yer almaktaydı.

Chatroulette sitelerine ne oldu?Türk bayanlar ve yabancı bayanlarla rastgele sohbet etmenize imkan veren bu sitelerde,karşı taraftaki kişi cinselliğe yönelik hareketler sergilediği için bazı kullanıcılar kaybedilmiştir.

Chatroulette sitesine giriş yaptıktan sonra karşınıza ne çıkacağı belli değil.Gelen kişinin nasıl biri olduğunun yanısıra nasıl bir kişiliğide olması önemlidir.Görüntülü olarak görüşmeler yapmak ise insanları çok hoşuna gitmektedir.Karşınızdaki kişinin sesiniduyarak ve yüzünü görerek,canlı kişilerle konuştuğunuzu anlayabilirsiniz.

Kameralı sesli sohbet hizmeti veren siteler her zaman bizlere arkadaşlık konusunda öncelik olmuşlardır.Şahsen insan kameralı yer varken,kamerasız sitelerle pek ilgilenmez.Her ne kadar kamerasız chat sitelerini ayrı sebeplerden sevenler olsada görüntü her zaman en başta gelmektedir.

Chatroulette odaları içerisinde Dünya’nın her bölgesinden katılan kişilerle tanışabilirsiniz.Rus ve fransız kullanıcılar biraz yoğun olarak giriş yaptıkları için,karşınıza daha fazla çıkabilmektedirler.Aile ortmına pek uygun olmasa da fena bir sohbet sistemi sayılmaz.Zaten yüzbinlerce kullanıcısı bulunuyor.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz