10 Nisan 2021

Çocuklar Duymasın 25. bölümde Taş Fırın Haluk ortalığı yıkıyor

Çocuklar Duymasın nefesleri kesecek bir bölümle daha ekranlara gelmeye hazırlanıyor. Kanal D ekranlarının beğeniyle takip edilen dizisi Çocuklar Duymasın 25. bölümde Haluk sinir krizi geçiriyor. Çocuklar Duymasın bu akşam izleyici ile buluşacak.

Çocuklar Duymasın 25. bölümde Taş Fırın Haluk ortalığı yıkıyorÇocuklar Duymasın bomba gibi bir bölümle daha ekranlara gelmenin hazırlıklarını yapıyor. Türk televizyonlarının fenomen haline gelen dizisi Çocuklar Duymasın 25. bölümde Haluk sinirlerine hakim olamıyor. İşte Çocuklar Duymasın 25. bölüm fragmanı.

Tutku’dan Meltem’in başka bir ilişkisi olduğunu öğrenen Taş Fırın Haluk’un dünyası başına yıkılır. Meltem’in Rüzgâr’la ilişkisi olduğunu düşünen Haluk, soluğu Rüzgâr’ın yanında alır. Haluk, Rüzgâr’ı döver ve Rüzgâr hastanelik olur. Meltem yaşananları öğrenince ortalık karışır!

Öte yandan Tutku, Meltem ve Haluk’un evliliğini bitirmek için çalışmalarına devam etmektedir. Tutku, Rüzgâr’la konuşup Meltem’in ona aşık olduğunu söyler. Bunu duyan Rüzgâr, Meltem için büyük bir sürpriz hazırlar. Rüzgâr’ın sürprizine Haluk şahit olunca kıyamet kopar!

Meltem tüm hissettiklerini, Tutku ile arasında geçen her şeyi yazdığı günlüğünü Haluka verir. Haluk günlüğü okuduğunda tüm gerçekler ortaya çıkacaktır.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz