10 Nisan 2021

Fazilet Hanım ve Kızları 32. bölümde Yağız dan şok eden itiraf

Fazilet Hanım ve Kızları 32. bölümü ile bu akşam ekrana gelecek. Heyecan dolu dakikaların yaşanacağı dizinin yeni bölümünde Yağızın itirafı Sinan için çok sarsıcı olacak.

Fazilet Hanım ve Kızları 32. bölümde Yağız dan şok eden itirafSTAR TVnin ilgiyle takip edilen dizisi Fazilet Hanım ve Kızları bu akşam yeni bölümü ile izleyici karşısına çıkacak. İşte yeni bölümden ilk detaylar.

FAZİLET HANIM VE KIZLARI 32. BÖLÜMDE NELER OLACAK?

Sinanın Kerimeye doğru attığı adımla birlikte Hazanın taşımak zorunda kaldığı sır artık eskisinden de ağırdır. Sinan verdiği kararın ağırlığı altında ezilirken, Yağız babasıyla yaşadığı yüzleşmenin ardından Kerime meselesine olan tutumunu değiştirmeye çalışır. Sinan’ın seçimini bütün kalbiyle sorgulayan Hazan ise yanlış yolda olduklarının farkındadır fakat girdikleri yolun dönüşü yoktur. Ne var ki, oğluna kavuşmanın sarhoşluğu içinde olan Kerime eskisinden çok daha tehlikeli ve düşmanlık doludur. Kerime’nin nefret dolu yüzüyle ilk kez karşı karşıya kalan Hazan neye uğradığını şaşırmış haldedir. Diğer yanda, Yasin yüzünden annesiyle karşı karşıya gelen Ece, Faziletin attığı radikal adımla Hazım’a karşı zor durumda kalır. Nil, Selin ve Yasemin’in Fazilet ve kızlarına karşı güçlerini birleştirmesi ise ilk meyvesini Hazım’a oynadıkları oyunla verir. Selin’in zaferi Ece ve Fazilet cephesinde yankıları kolay dinmeyecek bir hezimetle sonuçlanırken, yalı yangın yerine döner. Yağız ve Sinan birbirlerinden habersiz yaşadıkları fırtınalarla aynı sığınağa, annelerinin toprağına sığınırken Yağız’ın itirafı Sinan için sarsıcı olur. Hazan’ın, Yağız’ı Kerimenin düşmanlığından korumaya çalışması kanlı bir felakete dönüşürken Fazilet’in öğrendiği korkunç bir gerçek taş üstünde taş bırakmaz.

Yayın Günü: 27 Ocak Cumartesi
Saat: 20:00

FAZİLET HANIM VE KIZLARI 32. BÖLÜM FRAGMANI

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz