17 Nisan 2021

Fi Çi 7. yeni bölüm tarihi belli oldu

Fi Çi 7. yeni bölüm tarihi belli oldu! Fi Çi 7. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Puhutvnin fenomen dizisi Fi Çinin 7. bölüm tarihi resmen belli oldu. Son bölümde Duru ve Denizin öpüşme sahnesi damga vurmuş, Can Manayın bunu öğrenip öğrenmeyeceği ise merak konusu olmuştu. Peki Fi Çi 7. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Fi Çi 7. yeni bölüm tarihi belli oldu
Fi Çi 7. yeni bölüm tarihi resmen açıklandı. Sevilen dizinin hayranlarının bir süredir merakla beklediği Fi Çi 7. yeni bölümü öncesi heyecan dorukta. Peki Fi Çi 7. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?
Fİ Çİ 7. YENİ BÖLÜM NE ZAMAN?
Puhutv tarafından yapılan resmi açıklamaya göre internet fenomeni dizi Fi Çinin 7. yeni bölümü 19 Ocak 2018 Cuma günü yayınlanacak.

Fİ Çİ 7. YENİ BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI MI?

Fi Çi 7. yeni bölüm fragmanı yayınlanır yayınlanmaz haberimizin içeriğinde yer alacak.

Fİ Çİ 6. BÖLÜMDE NELER OLDU?

Fi Çi 6. bölümü büyük bir heyecan sahne oldu. Çİ 6. bölümde Duru, Ece ile Denizin birlikte olduğunu öğrendi ve Eceden korkunç bir şekilde intikamını aldı. Ecenin sergileyecekleri gösterideki başarısızlığını, gizlice bir başkasına videoya aldıran ve sosyal medyada yayınlatan Duru, Ece’yi adeta rezil rüsva etti. Bu olay karşısında adeta yıkılan Ece, dans grubundan ayrıldığını sert bir konuşmayla açıkladı ancak büyük bir sinirle uzaklaşan Ece, trafik kazası geçirdi. Haberi kısa sürede duyan Duru büyük bir acı yaşadı. Ecenin ölüp ölmeyeceği büyük merak konusu oldu. Ayrıca Deniz’le Durunun öpüşmesini Can Manayın öğrenip öğrenmeyeceği de yeni bölümde cevap bekleyen sorulardan biri.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz