17 Nisan 2021

Hayat Sırları dizisi neden bitti?

Hayat Sırlar dizisi erken final yapıyor İşte Hayat Sırları dizisi nasıl bitecek? Star TV’de yayınlanan Hayat Sırları dizisi neden erken final yaptı? Hayat Sırları dizisi 11. bölümüyle final yaparak ekrana veda ediyor. İşte finalde yaşanacaklar

Hayat Sırları dizisi neden bitti?Hayat Sırları, çarşamba günleri Diriliş Ertuğrul’a rakip olma vaadiyle yola çıkmış ancak bir türlü başarılı olamamıştı. Günü değiştirilen Hayat Sırları yine başarısız olunca final kararı alındı.

Star TV”de yayınlanan ve başrollerinde Ahmet Mümtaz Taylan, Devrim Yakut, Hazar Ergüçlü, Ekin Koç gibi isimlerin paylaştığı Hayat Sırları pazar günü final yapacak. Dizi 21 Ocak Pazar akşamı yayınlanacak olan 11. bölümüyle final yaparak ekrana veda edecek.

HAYAT SIRLARI FİNAL BÖLÜM FRAGMANI


ERTUĞRUL’A DAYANAMAYIP GÜNÜ DEĞİŞTİRİLMİŞTİ
Reytinglerde bir türlü istediği başarıyı yakalayamayan dizi çarşamba günleri Diriliş Ertuğrul”un başarısını bir türlü yakalayamıyordu. Dizi bir umut reyting elde eder diye pazar gününe alındı ancak yine başarılı olamayınca kanal yönetimi final kararı aldı.

HAYAT SIRLARI FİNALDE NELER OLACAK?

Seher ve Burak’ı nasıl bir gelecek bekliyor?
Kuzgunlar torunlarını bağrına basıyor. Mustafa, yıllar sonra hayatını kurtaran dostuyla karşı karşıya. İki eski dost yılların acısını çıkarıyor. Hakan gerçek babasıyla yüz yüze! Hakan gerçekleri öğrenecek mi? Ayşen başındaki beladan kurtulmak için her yolu deniyor. Seher bir türlü kızının kalbine giremiyor. Seher, Zeyno’ya kendini sevdirmeyi başarabilecek mi? Seher ve Burak’ı nasıl bir gelecek bekliyor? Sevgileri bu sınavları atlatabilecek mi?

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz