10 Nisan 2021

İstanbullu Gelin 35. yeni bölümde Esma sürpriz bir haber alıyor

İstanbullu Gelin 35. yeni bölümüyle bu akşam izlenebilecek. STAR TVnin fenomen dizisi İstanbullu Gelinin yeni bölümünde Esma beklemediği bir haber alarak şoke olacak. Peki nasıl bir haber gelecek? İşte İstanbullu Gelin dizisinin bu akşamki bölümünden heyecan dolu sahneler.

İstanbullu Gelin 35. yeni bölümde Esma sürpriz bir haber alıyorCuma akşamları izleyicisini ekrana kilitleyen İstanbullu Gelin yeni bölümüy heyecan dolu. İstanbullu Gelin 35. yeni bölümüyle bu akşam 20.00de STAR TVde..

İSTANBULLU GELİN 35. BÖLÜMDE NELER OLACAK?

Faruk, Akif’i yalnız bırakmaz; Senem’i istemek için gelin evine giderler. Ancak Süreyya ve Dilara’nın damada bir sürprizi vardır.

Fikret’in hamlesi Faruk’la olan ilişkisini hiç olmadığı kadar sert bir şekilde etkiler. Osman’ın aldığı karar herkesi şok eder. Begüm en çok korktuğu şeyle bir kez daha yüzleşmek zorunda kalır. Neredeyse unuttuğu bir plan, Esma’nın içine şüphe tohumları eker. Fikret ve Murat konakta fırtınalar koparacak kararlarını hayata geçirirler. Ne olursa olsun Faruk Akif’i yalnız bırakmaz. İkili Senem’i istemek için gelin evine gider. Ancak Süreyya ve Dilara’dan kız almak hiç de kolay değildir. Ufak bir detayı gözden kaçırmayan Adem’in söyledikleri, Faruk’un bir süredir kafasını meşgul eden yapbozu sonunda tamamlanmasını sağlayacaktır.

İSTANBULLU GELİN 35. BÖLÜM FRAGMAN

İSTANBULLU GELİN SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Esma’nın itiraflarıyla konakta yer yerinden oynar. Süreyya, Faruk’u sakinleştirmek için beklenmedik bir hamle yapar. Duygusal açmazlarda olan Fikret sonunda patlar. Murat’ın kontrolsüz öfkesi tatsız bir olaya sebebiyet verir. Neşeli bir haber duyanları sevince boğar. Can, sürpriz bir isimle sonuçları çok tehlikeli olacak bir ortaklık kurar. Osman, annesinden duydukları ile yıkılır. Faruk gelen bir telefonla bunca zamandır engellemeye çalıştığı felaketin gerçekleşmiş olduğunu anlayacaktır.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz