16 Nisan 2021

Jet Sosyete dizisi konusu ve oyuncuları

Gülse Birselin yeni dizisi Jet Sosyetenin tanıtım fragmanı yayınlandı Gülse Birselin yeni dizisi Jet Sosyetenin oyuncu kadrosu kim ve konusu ne? Jet Sosyete dizisi hakkında tüm bilgiler haberimizde

Jet Sosyete dizisi konusu ve oyuncularıGülse Birsel’in Şubat 2018’de yayınlanacak olan yeni dizisi Jet Sosyete’nin oyuncu kadrosu belli oldu. Çekimleri başlayan Jet Sosyete dizisi Şubat ayında Star TV’de yayınlanacak.

Heyecanla beklenen Jet Sosyete, orta halli bir ailenin jet hızıyla sosyeteye giriş hikayesini konu alıyor.

JET SOSYETE DİZİSİNDE KİMLER OYNUYOR?

Yapımcılığını BKM Film’in, yönetmenliğini Hakan Algül’ün yaptığı, senaryosunu Gülse Birsel’in kaleme aldığı dizinin kadrosunda Çağlar Çorumlu, Derya Karadaş, Cengiz Bozkurt, Gülse Birsel, Sarp Apak, Ayşenil Şamlıoğlu, Bartu Küçükçağlayan, Aslı Bekiroğlu, Hasibe Eren, Enis Arıkan, Şahin Irmak, Tuğba Çom, Deniz Cengiz ve Ecem Uzun yer alıyor. Jet Sosyete dizisinin afiş çekimleri Adile Sultan Sarayı’nda yapıldı.

BKM yapımcılığında, yönetmen Hakan Algül tarafından hayata geçirilecek ‘Jet Sosyete’, orta halli bir ailenin jet hızıyla sosyeteye giriş hikayesini konu alıyor.

Çekimlerine başlanılan dizi için dekor kuruldu, ilk bölüm çekimleri de tamamlanmak üzere.

Senaryosunu Gülse Birsel’in kaleme alacağı, yönetmenliğini Hakan Algül’ün, yapımcılığını BKM’nin üstleneceği; başrollerini Çağlar Çorumlu, Cengiz Bozkurt, Derya Karadaş, Sarp Apak, Ecem Uzun ve Bartu Küçükçağlayan’ın paylaşacağı yapımın kadrosuna Birsel’le daha önce ‘Avrupa Yakası’ ve ‘Yalan Dünya’da da çalışmış olan Hasibe Eren dahil oldu.

60-70 dakikalık bölümlerden oluşacak Jet Sosyete’nin ilk bölümü Şubat ayında izleyiciyle buluşacak.

JET SOSYETE DİZİSİNİN TANITIM FRAGMANI YAYINLANDI

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz