16 Nisan 2021

Kalp Atışı 27. yeni bölüm ne zaman yayınlanacak?

Kalp Atışı 27. yeni bölümü ne zaman yayınlanacak? SHOW TVnin büyük ilgi gören dizisi Kalp Atışı yeni bölümde neler olacak merak konusu. Peki Kalp Atışı 27. bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Kalp Atışı 27. yeni bölüm ne zaman yayınlanacakSHOW TVnin ilgiyle izlenen dizisi Cuma akşamları yayınlanmaya devam ediyor. Fakat Dün akşam yayınlanmayan Kalp Atışı, izleyicisini meraklandırdı. Yeni bölüm için sabırsızlanan izleyiciler Kalp Atışı 27. bölüm fragmanı arayışına geçti. Peki Kalp Atışı 27. yeni bölüm ne zaman yayınlanacak?

KALP ATIŞI 27. BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI MI?

Kalp Atışı 27. yeni bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı. Dizinin yeni fragmanı yayınlanır yayınlanmaz haberimizin içeriğinde bulabilirsiniz.

KALP ATIŞI 27. BÖLÜM NE ZAMAN YAYINLANACAK?

Cuma akşamlar izleyicisini ekrana kilitleyen Kalp Atışı, 27. yeni bölümüyle 19 Ocak 2018 Cuma günü yayınlanması bekleniyor.

KALP ATIŞI SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Sultanın tuzağına düşen Çetin hastanede ölümle pençeleşirken, Ali Asaf da hem Çetini hayata döndürmeye çalışmakta hem de Eylül ile ilişkilerini normalleştirmeye uğraşmaktadır. Babasının ölümü sonrası İpekin kendisine karşı ördüğü duvarı yıkmak isteyen Eylül ise eşi ve kardeşi arasında kalmaktan oldukça mutsuzdur.

Yapışık ikizler hayatlarının en önemli kararını alma arifesinde büyük ikilem yaşarken, Eylülün geçmişinden gelen bir hasta bu zor dönemde Eylül için en büyük moral kaynağı olur. Sultanın organize ettiği yılbaşı yemeğinde bir araya gelen doktorların keyifli geçen gecesi Ali Asafın Eylüle yaptığı sürpriz teklif sonrası gergin bir hal alırken; Sinanın Çetin üzerinden yaptığı planları da hiç beklenmedik sonuçlar doğuracaktır.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz