17 Nisan 2021

Kameralı Sesli Sohbet Ortamı

Kameralı sesli sohbet ortamı sayesinde karşınızdaki kişilere görerek ve duyarak sesli görüntülü sohbet edebilirsiniz.

Kameralı Sesli Sohbet OrtamıTürkiye’nin ve Dünya’nın her yerinden kullanıcıların giriş yaptığı seslisohbet ortamında yeni insanlar tanıyarak çevrenizi genişletebilirsiniz. Sesli sohbet odaları arasında gezerken bir durum dikkatinizi çeker.

Her sesli sohbet odasının ortamı birbirinden farklıdır. Birbirinden farklı ortamlara sahip olan kameralı sesli sohbet odaları içerisinde eğlenceli etkinlikler düzenlenmektedir. Sizde herhangi bir ücret ödemeksizin seslisohbetevi.com sitemizin tüm hizmetlerinden bedava faydalanabilirsiniz. Dilerseniz şimdi farklı formatlara sahip olan sesli kameralı sohbet odalarımızın ortamları hakkında bilgiler verelim.

Sesli Kameralı Sohbet izdivaç Ortamı :

Yalnızlıktan sıkılan, yeni aşklar yaşamak ve hatta evlenmek isteyen kullanıcıların bulunduğu odadır. İzdivaç odasında canlı sunumlar eşiliğinde izdivaç organizasyonları düzenlenmektedir.

SesliSohbet Canlı Müzik Ortamı :

En seçkin şarkıların canlı performanslar eşliğinde seslendirildiği odadır. Sesli canlı müzik odasında kayıt mp3 çalmak yasaktır. Bu odada mikrofon alan kulanıcılar canlı müzik okumaktadır. Diğer kullanıcılarda nezih bir ortamda keyifli dakikalar geçirirken, mikrofondaki kullanıcıdan istek parçalar isteyebilmektedir.

Sesli Sohbet Sohbet Odası :

Sohbet odasında kullanıcılar bir konu hakkında fikir alışverişi yaparak kendi görüşlerini dile getirmektedir. Kameralı sesli sohbet başlamadan önce bir konu belirlenir ve kullanıcılar sırayla mikrofon alarak, konu hakkındaki fikirlerini dile getirirler.

Sesli Sohbet İslam Odası :

Dini müziklerin ve dini sohbetlerin yapıldığı odadır. Bu odada kamera açmak, argo konuşmak kesinlikle yasaktır.

Sesli Kameralı Sohbet Geyik Odası :

Format olarak eğlence ortamı hakimdir. Kullanıcılar ahlaki kurallar çerçevesinde birbirlerine şaka yaparak, eğlenceli dakikalar geçirmektedir. Canınız sıkılıyor, stres atmak istiyorsanız geyik odamızı öneririz.

Sesli Sohbet Yarışma Ortamı :

Birbirinden eğlenceli yarışmaların yapıldığı kameralı sohbet odalarından birtanesidir. Bu ortamda mikrofondaki sunucunun yönelttiği sorulara odada bulunan kullanıcılar en hızlı cevabı vererek, rakiplerini egale etme amacındadır. Yarışmanın sonucunda yarışmayı kazanan kullanıcı ortamda bulunan bir kullanıcıya ceza verebilme hakkına sahip olmaktadır.

Sesli Sohbet Türkiyem Odası :

Terör olaylarının yoğun olarak yaşandığı son günlerde en çok ilgi gören odalardan bitanesidir. Sesli sohbet kullanıcıları Türkiyem odasında milliyetci şarkılar çalmakta ve sohbet etmektedir.

Sesli Sohbet Türkçe Play Odası :

Sesli ortam içerisinde en popüler olan odadır. Sesli sohbet sitelerinin ilk odasıdır. Sisteme giriş yapan kullanıcılar, bu odaya düşmektedir. Odanın ortamı haraketli parçalar ve müzik üzerinedir. Kameralı sohbet paneline giriş yapan kullanıcılar bu odada misafir perverlikle karşılanırlar.

Kameralı Sesli Sohbet Odaları

Değerli kullanıcılarımız, sizlerde kameralı sesli sohbet ortamı içerisinde bulunmak istiyorsanız, seslisohbet girişimizden giriş yaparak sohbet ortamımızın bulunduğu odalarımıza bağlanabilirsiniz. seslisohbetevi.com ailesi olarak tüm kullanıcılarımıza iyi eğlenceler dileriz.

Etiketler:

Yorumlar

  1. muhammet dedi ki:

    sesli konuşma

Yorum Yaz