10 Nisan 2021

Kanatsız Kuşlar 31. bölümde Neler Yaşanacak 25 Ocak

Kanatsız Kuşlar 30. bölümü ile heyecan dolu bir bölümü geride bıraktı. ATVnin ilgiyle izlenen dizisi Kanatsız Kuşlar yeni bölümde Nefise ve Kemal arasında yaşananlar izleyiciyi oldukça şaşırttı. Peki Kanatsız Kuşlar 31. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Kanatsız Kuşlar 31. bölümde Neler Yaşanacak 25 OcakPerşembe akşamları izleyicisini ekrana kilitleyen Kanatsız Kuşlar yeni bölümü ile büyük heyecan yarattı. Büyük ilgi gören Kanatsız Kuşlar 30. yeni bölümü sonrası gözler gelecek bölüme çevrildi. Peki Kanatsız Kuşlar 31. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Kanatsız Kuşlar 31. yeni bölüm fragmanı yayınlanır yayınlanmaz haberimizin içeriğinde yer alacak.

KANATSIZ KUŞLAR 30. BÖLÜMDE NELER OLDU?

Kemal, Nefiseye onu daha önceden tanıdığını söylemiştir. Nefise bu durum karşısında ne yapacağını bilemez. Endişe ve panikle kendinden geçince, oteldeki Muzaffer duruma müdahale eder. Muzaffer, karısıyla Kemal arasındaki bağlantıyı merak etmeye başlar. Nefise ise Kemal tarafından sırrının ne kadarının bilindiğini merak etmektedir. Emreye Muzafferin evinde yaşama teklifine karşılık hiç beklemediği bir teklif de Kemalden gelir.

Öte yandan Nefise, Kemalin yanında daha fazla çalışmasını istemeyerek işten çıkması için Emreye baskı uygulamaya başlar. Talatın kurduğu oyun sonucunda Cemre, Ahmetin Kartal Kara olduğuna inanmaya başlamıştır. Kartalın (Ahmet), Cemrenin çevresinde dolaşmasından endişe duyan Zeynep, kız kardeşine sert bir uyarıda bulunur. Ancak bu uyarı beklediği gibi karşılık görmeyecektir. Onur ile Zeynep, ailelerine evleneceklerini açıklamışlardır. Tuba ise beklemediği bir anda, hiç ummadığı bir şekilde Muzaffer tarafından villadan gönderilir.

KANATSIZ KUŞLAR 31. BÖLÜM FRAGMANI

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz