19 Haziran 2021

Mehmed Bir Cihan Fatihi dizisi konusu ve oyuncuları

Kenan İmirzalıoğlu’nun Mehmed Bir Cihan Fatihi dizisinde kadın oyuncular da değişti! İşte Mehmed Bir Cihan Fatihi’nin yeni oyuncu kadrosu

Mehmed Bir Cihan Fatihi dizisi konusu ve oyuncularıMehmed Bir Cihan Fatihi dizisinin konusu ne? Kenan İmirzalıoğlu Mehmed Bir Cihan Fatihi dizisi oyuncuları. Mehmed Bir Cihan Fatihi dizisinden son haberleri

Kenan İmirzalıoğlu’nun Fatih Sultan Mehmed’in hayatını anlatan Mehmed Bir Cihan Fatihi dizisinde yeni gelişme.. Dizinin kadın başrol oyuncuları değişti!

2018’in en iddialı dizilerinden olan Kenan İmirzalıoğlu’nun Fatih Sultan Mehmed’i canlandıracağı Mehmed Bir Cihan Fatihi dizisinde oyuncu kadrosu sürekli değişiyor! Mehmed Bir Cihan Fatihi’nde sürpriz ayrılıklara yenileri eklendi. Dizinin kadın başrol oyuncusu da değişti.

Kanal D’de 2018 Mart ayında yayınlanması planlanan Mehmed: Bir Cihan Fatihi’nin oyuncu kadrosunda yeni değişiklikler yaşandı. Önce Altan Dönmez’le, sonra Metin Akpınar’la, ardından da ilk bölümü kaleme alan Alican Yaraş ve Özge Efendioğlu’yla yollar ayrıldıktan sonra yapımda Çiçek Hatun karakterine hayat vermesi beklenen güzel oyuncu Seda Bakan da yapım şirketi O3 Medya’yla karşılıklı anlaşarak diziden ayrıldı. Dizide başrollerden birini oynayacak olan Selin Demiratar‘ın da ayrıldığı ortaya çıktı.

Seda Bakan’ın yerine kadın başrol oyuncusu olarak Büşra Develi geldi. Son olarak Fi’de rol alan Büşra Develi, Mehmed Bir Cihan Fatihi’nde önemli bir rolde oynayacak.

Yapımcılığını O3 Medya’nın üstlendiği, yönetmenliğini Cevdet Mercan’ın yaptığı, kadrosunda Kenan İmirzalıoğlu, Büşra Develi, Çetin Tekindor, Leyla Tanlar, Gürkan Uygun, Ertan Saban, Serkan Keskin, Funda Eryiğit, Toprak Sağlam, Burak Tamdoğan, Altan Erkekli ve Mert Yazıcıoğlu’nun yer aldığı dizinin çekimleri devam ediyor. Dizinin Mart 2018’de Kanal D’de başlaması planlanıyor.

Fatih Sultan Mehmet’i Kenan İmirzalıoğlu’nun canlandırdığı ‘Mehmed: Bir Cihan Padişahı’ dizisinde yönetmen değişikliği yaşandı. Altan Dönmez görevi Cevdet Mercan’a bıraktı. Dizinin yapımcılığını üstlenen O3 Medya’dan da açıklama geldi.

O3 Medya’nın açıklaması şöyle:
“Mehmed: Bir Cihan Fatihi’nde deneyimli yönetmen Altan Dönmez görevini bir diğer deneyimli isim Cevdet Mercan’a devrediyor.
O3 Medya ailesi olarak sevgili Altan Dönmez’e emeklerinden dolayı teşekkür ediyor, yeni işlerinde başarılar diliyoruz.
Eylül 2017’de çekimleri başlayan ve 2018’de Kanal D ekranlarına gelmeye hazırlanan ‘Mehmed: Bir Cihan Fatihi’nin çekimleri büyük bir hız ve heyecanla devam ediyor.”

Mehmed Bir Cihan Fatihi

Mehmed Bir Cihan Fatihi dizisinde Çiçek Hatun rolünü kimin oynayacağı belli oldu. Diziden gelen son bilgilere göre, Çiçek Hatun rolü için ünlü oyuncu Seda Bakan ile anlaşma sağlandı. Son olarak Cem Yılmaz’ın yeni filmi Arif V 216’da rol alan Seda Bakan, geçen sezon ise Kadir Doğulu ile Bana Sevmeyi Anlat dizisinde başrol oynamıştı.

Birbirinden ünlü oyuncuların rol alacağı Mehmed Bir Cihan Fatihi dizisinin oyuncu kadrosu da belli oldu. Fatih Sultan Mehmet rolünü Kenan İmirzalıoğlu’nun oynayacağı dizide, Metin Akpınar ise Fatih’in hocası Akşemseddin‘i canlandıracak. Usta oyuncu Çetin Tekindor ise Çandarlı karakteriyle dizide yer alırken, Toprak Sağlam ise Bizanslı Teodora rolünde olacak.

İDDİALI OYUNCU KADROSU

Çekimlerine geçen ay başlanan “Mehmed Bir Cihan Fatihi”, güçlü oyuncu kadrosuyla da dikkat çekiyor. Kenan İmirzalıoğlu’nun yanı sıra Metin Akpınar, Çetin Tekindor, Altan Erkekli, Gürkan Uygun, Funda Eryiğit, Burak Tamdoğan, Ertan Saban, Duygu Boztepe, Sevinç Meşe ve Toprak Sağlam’ın rol aldığı dizinin ocak ayında yayına başlaması planlanıyor.

“Mehmed Bir Cihan Fatihi”nde başrol, Kenan İmirzalıoğlu’na emanet. Yapımcılığını O3 Medya’nın, yönetmenliğini Altan Dönmez’in üstlendiği dizinin senaryosunda ise Alican Yaraş ve Özge Efendioğlu’nun imzası var.

Seda Bakan

Başrollerinde Kenan İmirzalıoğlu, Metin Akpınar, Altan Erkekli, Seda Bakan, Gürkan Uygun ve Toprak Sağlam’ın yer alacağı Mehmed Bir Cihan Fatihi dizisinin ilk afişi de görücüye çıktı.

Çekimleri Ekim sonunda başlaması planlanan dizi, Ocak 2018’de Kanal D’de ekrana gelecek. Yapımcılığını O3 Medya’nın üstlendiği dizinin yönetmenliğini Altan Dönmez yapacak. Dizinin senaryosunu ise Alican Yaraş ve Özge Efendioğlu kaleme alacak.

Ocak 2018’de Kanal D ekranlarında yayınlanacak olan Mehmed Bir Cihan Fatihi dizisinin başrol oyuncusu Kenan İmirzalıoğlu yeni rolü için imaj değiştirdi sakal bıraktı. Tarihin en büyük imparatorlarından olan Fatih Sultan Mehmet’i canlandıracak olan İmirzalıoğlu’nun kilo verdiği de göze çarptı.

Yeni rolü için tarih dersleri alan ve sıkı bir rejime de giren ünlü oyuncu, sakal bıraktığı yeni imajıyla görüntülendi.

KENAN İMİRZALIOĞLU NE KADAR KAZANACAK?

Kenan İmirzalıoğlu’nun, başrolünü oynadığı Kanal D’nin merakla beklenen yeni diziden alacağı ücret dudak uçuklattı… Kenan İmirzalıoğlu, Ocak 2018’de ekrana gelecek yeni dizide ‘Fatih Sultan Mehmet’i canlandıracak. Oyuncu, dizinin yurtdışı satışı dahil olmak üzere bölüm başına 350 bin TL alarak bir rekora imza attı! Bu, aylık 1 milyon 400 bin TL yapıyor.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz