06 Haziran 2020

Profil Yoluyla Mesajlaşma Sistemi

Sevgili misafirlerimiz öncelikle hoş geldiniz.Eskiden Sohbet sitelerinde panel içerisinde pek fazla bir özellik yer almıyordu.

Profil Yoluyla Mesajlaşma SistemiYeni kurulumu gerçekleşen panelimizde ise online ve profil bilgileri kısımı bulunuyor.Sesli olarak bizlere hizmet veren Chat ve Sohbet sitelerine baktığımızda profil kısımı,kişinin açık olup olmadığını gördüğümüz kısım değerli görünüyor.

Sohbet kullanım kısmını doldurmuş kişilerin göstermeye izin verdikleri bilgileri,üst sağ köşeden profilim kısmını açarak inceleyebilirsiniz.Kişinin görülmesine izin verdiği bilgilere bu kısımdan erişmeniz mümkün olacaktır.Kişinin online olduğunu ise panel üzerinde resimlerimizin geçtiği slider alanından görebilirsiniz.

Artık odalar içerisinde iletişim bilgisi paylaşıp ceza almanıza gerek kalmadı.Artık anlaştığınız kişiyle profil aracılığı ile iletişim kuracaksınız.Sitemizden verim alabilmek için Sohbet odalarına giriş yaparak ilk adımı atabilirsiniz.Hepinize keyifli Sohbetler dileriz.

Yorumlar

  1. Ata dedi ki:

    Merhaba ben 46 yasinda dul esi vefat etmis bir beyim..istanbulda yasiyorum…bana gercek anlamda yalnizligimda yanimda olacak bir bayan arkadas ariyorum…1.68.boy 75 kilo minyon tipliyim..guleryuzlu..cana yakin bir kisiligim var… telefonum…ilgilenen bayanlardan habet bekliyorum teşekkürler

Yorum Yaz