16 Nisan 2021

Savaşçı dizisinin 30. yeni bölümünde hesaplaşma zamanı

Savaşçı dizisi 30. yeni bölümüyle bu akşam ekrana gelecek. İlgiyle izlenen Savaşçıda hesaplaşmalar yaşanacak. Merakla beklenen Savaşçı yeni bölüm fragmanındaki sahneler de izleyicilerini oldukça heyecanlandırdı.

Savaşçı dizisinin 30. yeni bölümünde hesaplaşma zamanıSavaşçı dizisi Pazar akşamları izleyicileri ekrana kilitlemeye devam ediyor. Heyecan dolu sahneleriyle dikkat çeken Savaşçıda Kılıç Timini büyük bir bela bekliyor. Diğer yandan hesaplaşmanın nasıl sonuçlanacağı da merak edildi. İşte Savaşçıda bu akşam yaşanacaklar.

Pia’nın zehirli kahveyi hazırlayıp Albay Kopuz’a sunduğu sırada, karargaha gelen Temo’yla ilgili önemli bir istihbarat, Kılıç Timi’ni harekete geçirir. Fakat Temo, hazırladığı sinsi planını hemen devreye sokar. Temo ve adamlarıyla büyük bir çatışmaya giren Kılıç Timi, gelişen beklenmedik bir durumla, zamana karşı yarışmak zorunda kalır. Ama Temo’yu ölü ya da diri ele geçirmeye kararlı olan Yüzbaşı Kağan’ın ve Yüzbaşı Haydar’ın vazgeçmeye hiç niyeti yoktur.

Kağan ve Yörük Haydar, Temo’yu yok etmek için bir kez daha ateşe koşarlar: tüm sevdikleri ve kapanmamış tüm hesaplar için.

Diğer tarafta ise Temo’yla bağlantısı olduğu anlaşılan Kuzgun, Kılıç Timi’ne bela olmak için büyük bir hazırlık içindedir.

SAVAŞÇI 29. SON BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?

Kılıç Timi’nin destansı hikayesini anlatan Savaşçı’da heyecan devam ediyor!

Kağan Aslı’yla başbaşa kahvaltı yapmayı planlarlar ama onu büyük bir sürpriz beklemektedir. Kağan isyan ederken Aslı durumu idare etmeye çalışır. Serdar ise Kağan’a Yıldız’ı sevdiğini söylemek için cesaretini toplar ama gelişen beklenmedik olay işini daha da zorlaştıracaktır.

Yüzbaşı Kağan’a gelen acil operasyon emriyle harekete geçen Kılıç Timi’nin görevi, bölücü örgütün yönetici kadrosundaki bir teröristi Kuzey Suriye’de ele geçirip, Ankara’ya getirmektir. Örgüt ve dış bağlantılarıyla ilgili çok önemli bilgilere sahip olduğu bilinen bu teröristin konuşması Albay Kopuz ve General Kutalmış için çok önemlidir. Binlerce masum Mehmetçik’in şehit olmasından sorumlu olan bu teröristi Ankara’ya kadar götürmek Yüzbaşı Kağan ve Yüzbaşı Haydar için hiç kolay olmayacaktır.

Diğer tarafta Temo ise yatırıldığı hastaneden kaçmak için fırsat kollarken, Pia’nın Albay Kopuz’u öldürmek için yeni bir hamlesi vardır.

SAVAŞÇI 30. YENİ BÖLÜM FRAGMANI

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz