16 Nisan 2021

Sesli Chat Misafir Girişi

Sesli Chat Misafir Girişi Sesli sohbete üye olmaksızın, gold üyelik işlemi yapmaksızın hatta ücret ödemeden direk giriş yapmak istiyorsanız doğru adrestesiniz.

Sesli Chat Misafir GirişiÇünkü birazdan sitemizin misafirlere özel hazırlanmış paneline bağlanacaksınız. Buradan direk sesli sohbette bulunan kullanıcıların yanına bir tıkla ulaşacak, samimi sohbetlerin belini kırmaya başlayacaksınız. Başlıktan da anlaşılacağı üzere kesinlikle para yada herhangi kontör gönderme gibi bir icraatta bulunmadan misafirimiz olarak sohbetinizi etmeye koyulacaksınız. Misafir girişi yaptıktan sonra ne gibi durumlarla karşılaşacaksınız? Bu sorunun cevabını veren misafirlerimize kısa özetle açıklamada bulunacağız.

Evet, sitemizde misafir olarak sohbetinize başladığınızda karşınıza üye olun teklifi gelecek. Dilerseniz o an itibariyle üyeliğinizi alıp sitemizin kayıtlı kullanıcısı olma rütbesine sahip olabilirsiniz.

Bunun dışında misafirlerin mikrofonda konuşma yada müzik çalma süresini elinizde bulundurmuş olacaksınız. Bu süre 15 dakikadır.

Akabinde kameranızı açıp yüzlerce insana kendinizi canlı gösterip sohbetlerinizi görüntü karşıtlı yapacaksınız.

Son olarak misafirlerimizin girişlerinde kullanılabilir rumuz icon kafalarını seçip kendinizi şekillendireceksiniz.

Tüm bunları yapmak için seslisohbetevi’nde misafir olmanız yeterli olacaktır. Düşünün birde üye olsanız nelerden faydalanacaksınız. Hadi bakalım şimdi sağ-sol kısımlara yerleştirilmiş olan sohbete giriş resimlerimizden birisini tıklayın misafirimiz olun. Dilerseniz tanıdık arkadaş çevrenizi de kısa bir süreliğine sitemize davet edip tanıdıklarınızla sohbetlerinizi edebilirsiniz. Sitemizi ziyaret edenler yerli insanlarımız dışında yabancı olabilme durumu vardır. Bu yüzden dil, ırk ayrımı yapmadan huzurlu sohbetlere yelken açabilirsiniz.

Kısacası dememiz o ki hangi ülkelerden, illerden, köylerden ve şehirlerden buraya katılmanızın hiç bir önemi yok! Bizim için misafirimiz insan saygısını bünyesinde bulundursun gerisi kendiliğinden gelecektir.

Etiketler:

Yorumlar

 1. şimşek bahadır dedi ki:

  mrb istanbulda yaşıyorum istanbulda yaşayan bakımlı güzel bir bayanla tanışmak istiyorum

  1. deniz tokalich dedi ki:

   bakımlı erkeğim batı almanya doğumlu mavi gozluyim

 2. arif dedi ki:

  Seslisohbet uyeliksiz ucretsiz

Yorum Yaz