10 Nisan 2021

Sesli Chat Odalarına Neden Giremiyorum?

Sesli Sohbet Sitelerine Neden Giremiyorum Sesli konuşmaların yapıldığı ve kameralı görüşmelerin gerçekleştiği odalara neden giremiyorum? Sorusunu soranlara ve odalara giremeyenlere yardım etmek amaçlı bu sayfamızda bir kaç konuya değineceğiz.

Sesli Chat Odalarına Neden Giremiyorum?Malumunuz tüm sesliler olmak üzere bizde dahil odalarımızı Almanya’daki Avido firmasından almaktayız. Orası ne gibi değişiklikler yaparsa yada farklı ne tarz uygulamar piyasaya çıkarırsa bizlerde sizlere o şekide hizmet sunumu yapabiliyoruz. Lakin son zamanlarda hizmetinden faydalandığımız odalara girmekte problem yaşayan ziyaretçilerimiz bulunmakta. Günde onlarca kişinin yorumunu alıyoruz ve yaşadıkları sorunlara yardımcı olmaya çalışıyoruz. Bugünde bu başlık altında seslichat odalarına giremeyenler için bir kaç çözüm açıklamasında bulunacağız.

Şimdi sırasıyla yazacaklarımızı uygulamaya koyulun;

İlk olarak bilgisayarınızın internet geçmişini (çerezlerini) temizleyiniz. Bunun için piyasanın en kaliteli temizleme yazılımı olan CCleaner programını kullanabilirsiniz. Tamam, ben dediğiniz şekilde bilgisayarıma ait tüm geçmişi temizledim! Diyorsanız, peşine girmek istediğiniz sitenin ana sayfasına gelin. (Bizim sitemizde dahil olmak üzere)
İkinci işlem olarak girdiğiniz sitenin sesli chat paneline erişim sağlamak için yerleştirilen giriş resimlerinden birisine tıklayın.
Üçüncü işlemde karşınıza rumuz yazabileceğiniz bir sayfa gelecektir. Lütfen gerekli boşlukları doldurun ve “Giriş – Bağlan) adlı butonları tıklayın.
Dördüncü ve son işlemde ise sizden manuel yada otomatik bir şekilde speakychat javasını indirmeniz ve kurulumunu gerçekleştirmeniz istenecek. Lütfen burada bizi dikkatli dinleyiniz;
Eğer java yüklemesi için karşınıza otomatik olarak kurulum isteği gelmiyorsa, siz bilgisayarınıza buradan javayı manuel işlemle indirin. Daha sonra yazacaklarımızı okuduktan sonra bilgisayarınızda açık olan tüm web tarayıcılarından çıkış yapınız. Yani bilgisayarda aktif hiç bir tarayıcı olmaması gerekiyor. Aksine davranış yaparsanız javayı bilgisayarınıza kuramazsınız.

Dediklerimizi harfiyen yaptığınızı düşünüyorsanız, şimdi son işlem olarakta istediğiniz sitenin sohbet odalarına bağlanınız. Bizim size tavsiyemiz (İnternet Explorer, Mozilla Firefox) tarayıcılarını kullanmanızdır.

Eğer anlatılanlara rağmen olumlu bir sonuca varamadıysanız, lütfen konu altından sorunlarınızı yorum olarak bize iletin. Bizlerde en kısa sürede sorununuza çözüm olacak cevapları size ulaştıralım.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz