10 Nisan 2021

Sesli Chate Giremiyorum

Sesli chat sitelerini girmekte problemmi yaşıyorsunuz ?

Sesli Chate Giremiyorum

Bu yazımızda sesli chat sitelerine girişte en cok rastlanan sorunları acıklamaya calışacaz. Sesli chat sitelerinde en cok rastlanan problemlerin basında Sesli chat java kurulumu hatası gelmektedir.Bir cok arkadasımız javayı vürüs olarak algılamakta ve javayı kurmadan siteye giriş yapmaya çalışmaktadır.Sunu belirtelimki sesli chat sitelerinde sohbete bağlanmak için java kurulumu zorunludur ve hiç bir sekilde bu java virüs barındırmamaktadır.

Sesli chat sitelerine yakın zamana kadar sadece internet explorer borvserından giriş yapılabilirken speaky chatin güncelemesinden sonra bütün brovserlardan sesli chat sitelerine bağlanmak mümkün kılınmıştır.Kısaca Sesli chat sitelerine her brovserdan giriş yapılmaktadır.Mozilla ,google chrome gibi brovserlardan sesli chat sitelerinde sohbete bağlanmak için sadece java kurulumu esnasında ilgili patch kurmanız yeterlidir.

Sesli chat sitelerinde aynı anda iki sohbet penceresi acılmaz.Yani bir sesli chat sitesinde iken diğer bir siteye girme imkanınız yoktur.Günümüzde illegal programlarla bu mümkün olsada bizler bu programları kurmanızı önermiyoruz.Çünkü virüs mantığıyla çalışlar ve bilgisayarınızı dış tehditlere karşı açık bırakırlar. Seslichat sitelerinde genel olarak bu problemler yasanmaktadır.seslisohbetevi.com olarak internet explorer brovserını kullanmanızı öneriyoruz.

Etiketler:

Yorumlar

  1. arslan dedi ki:

    kimse varmı

Yorum Yaz