16 Nisan 2021

Sesli Siteler Yeni Sıralaması

Merhaba arkadaşlar öncelikle hepinize goşgeldiniz diyerek sesli siteler sıralaması hakkında yazacağım makaleden sizlere bahsetmek isterim.

Sesli Siteler Yeni SıralamasıSesli siteler eskiden beri aynı olarak günümüze kadar ulaşsa da,malesef Google bir çoğuna türettiği algoritmalarla engel olmuştur.Bu yüzden sesli siteleri nasıl sıralamak gerektiği hakkında bilgi paylaşmak istedim.

Sesli Siteler

Sesli sitelere eskiden makale yazdığımızda doğal olsun diyerek aklımızdan saçmalasak bile makaleler çıkıyor,ücretsiz sesli siteler gelişiyordu.Günümüzde ise doğal ve anlamlı olması gerektiği açıklandı.Yani bir makale yola çıkmadan önce akrabalarını gezmesi lazım,ona hitap etmesi lazım gibi düşünebilirsiniz.Diğer türlü katma değeri(etkisi) olmnayan çöp bir makale haline dönüşüyor.Bu yüzden bu duruma önem göstermek aslında çok önemlidir.

Sesli Siteler kelimesini Google arama motoru içerisinde aratsanız farklı siteler ortaya çıkar ama sıralama bizim için çok farklıdır.

*Seslisohbetevi

*Seslidünya

*seslikal

*seslichat

*seslisohbet

*seslisayfam

*sesliglobal  gibi siteleri sizlere sıralayabiliriz.Tabi bunun yanında daha bi,r çok böle yer alsa da şimdilik bu kadar yetebileceğinin görüşündeyim.Sesliler her zaman artsa da bizim gözümüzde kaliteli hizmet veren sesli chat siteleri yer almaktadır.Bizler o sırada çıkanlara değil,kaliteli hizmet verenlere öncelik vermekteyiz.

Çok yakın zamanda sizlere sesli siteleri gezerek siteler hakkında,kişilere davranışları hakkında bilgiler dağıtacağım.Sizler de duruma göre istediğiniz bir siteyi seçebilirsiniz.

 

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz