17 Nisan 2021

Sesli Sohbet Mobile Uyumluluk

Google günümüzde mobile uyumlu sitelerin,güzel ziyaretçi toparlayabiliceğini ve bu sitelere daha olumlu bakacağını duyurmuştu.

Sesli Sohbet Mobile UyumlulukMobil uyumluluk sorunu yüksek oranda yaşayan sesli sohbet sitelerini bu konu ciddi oranda ilgilendiriyor. sesli sohbet mobil uyumluluk Mobil uyumluluk kurallarına bazı sesli chat siteleri uyum gösteriken,bazı siteler bu durumu önemsememektedir.Bu konu gerçekten önemli,siteleri etikeyebilecek faktörler arasında yer alan bir konudur.Mobil uyumlu sesli siteler telefonlar aracılığıyla yapılan aramalarda daha ön sırada yer almaktadır.Google nezlinde kaliteli,kurallara uyan bir site olarak görülmektedir.

Sesliler girişlerinde active x denetimi istedikleri için,mobil telefonlara tasarlanması çok zor görünüyordu.Farklı eklentiler sonucunda mobil uyumluluk ile sesli görüntülü sohbet yapılabilir.Bu eklenti profesyonel sohbet odası tasarlayan kişiler tarafından geliştirilecektir diye düşünüyoruz.Sesli sitelerin büyük kaybı buradan kaynaklanmaktadır.

Mobil uyumlu sohbet siteleri örnek alınması gerekirse,sesli sohbet evi sitemiz mobil uyumlu bir sohbet sitesidir.Sohbet girişleri web sitemiz üzerinde yer almaktadır.Hit oranını mobil araçlardan ve Arama motorlarından sağlamaktadır.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz