10 Nisan 2021

Sesli Sohbet Siteleri Hakkında

Sesli sohbet siteleri sizlere ücretsiz,üyeliksiz hizmet vermesinin yanısıra sizlere sesli görüntülü sohbet hizmeti vermektedir.

Sesli Sohbet Siteleri HakkındaKullanıcılar kamera ve mikrofon bulundurarak oda içerisinde sesli ve görüntülü sohbet araçlarından faydalanabilmektedirler. Eskiden günümüze kadar oldukça başarılı bir yol izleyen sesli sohbet siteleri,aralıksız olarak güçlenerek yoluna devam etmektedir.Omegle,chraw,chatroulette gibi sohbet siteleri her ne kadar popüler olsada kendi içerisinde kullanıcılarını iki parçaya bölmüştür.Sesli sohbet odaları içerisinde animasyon kullanabilir,yazılı chat yapabilir,müzik çalabilir ve mikrofon aracılığıyla kullanıcılara sesli olarak kendinizi ifade edebilirsiniz.

Eskiden sitelere girişler sadece internet explorer tarayıcısı aracılığıyla yapılmaktaydı.Günümüz şartlarında Internet Explore, mozilla firefox, yandex ve opera tarayıcılarından da giriş yapılabilmektedir.Odaları aktif hale getiren speakychat eklentisini kesinlikle kurmanız gerekmektedir.Bu eklenti kolay kuruluma sahip ve virüs içermeyen bir eklentidir.Bu eklentiyi kurduktan sonra odalar aktif olacaktır.

Etiketler:

Yorumlar

  1. Nusret dedi ki:

    Bayan arkadaş arıyorum

Yorum Yaz