10 Nisan 2021

Seslichat Dünyasına Merhaba

Uzun zaman oldu seslichatlerle tanışalı.Birçok sesli chat sitesi gördük.Tabi akabindede bir çok sesli chat kullanıcısıyla tanıstık.İyi günümüzde oldu kötü günümüzde.Ama bu sefer baskayız.

Seslichat Dünyasına MerhabaSeslichat sitelerini yakından takip ediyormusunuz bilemiyorum.Ama chat yapan kişilerin eninde sonunda tanıstığı bir sistemdir sesli chat. Arkadas tavsiyesi veya gözünüze ilişen ufak bir reklamla sesli chatlerle tanısabilirsiniz.O kadar çok seslichat sitesi bulunmaktadırki tanışmamanızda imkansız gibi bir durum Seslichat siteleriyle tanısmanızda bir macera olabilir sesli chat sitesinde bulunmanızda. Seslichat baslı basına macera demektir.Hatta bir anlık sinirle site sahibide olabilirsiniz. Sesli chat sitelerinde hersey mümkün.

Aslında hersey küçük bir merhabayla baslarya, işte insanda sesli chatlere merhaba diyerek başlıyor ama büyük oynuyor. Çünkü sanalın getirmiş olduğu sanal cesaretle insan bazen kim olduğunu unutabiliyor.Yanlış anlaşılma olmasın bizlerde zamanında hatalar yaptık.Ama insan hatalarından ders çıkarmayı bilmeli.Bizlerde yaptığımız hatalarımızdan derslerimizi aldık ve seslisohbetevi.com’u sizler için hayata geçirdik Sizleride sesli chat dünyasına seslisohbetevi.com da yeniden merhaba demek için bekliyoruz

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz