10 Nisan 2021

SesliChat Spam Hakkında

Merhaba arkadaşlar her ne kadar sesli chat olarak isim vermiş olsam da sesli siteler bugünlerde sürekli spam yaparak belli bir sıralamalara gelmektedir.

SesliChat Spam HakkındaBir çok sesli site bu konuda haksız olarak yer almaktadır.Kısa içerik alan siteler, spam kelime basan siteler normal şartlarda ön sırada yer almaması gerekirken her geçen gün öne doğru ilerlemektedir.

Google arama motoru içerisinde sesli chat kelimesini arattığınızda bütün sitelerin tek el tarafından çalıştırıldığını görebilirsiniz.Bu tür çalışmalarda bunca site ön sıraya geldiği için,hakkı olan kişiler sürekli geride kalmaktadır.Bu konuda Google’ın çalışma yapacağını düşünüyor ve bu sitelerin geriye düşeceği zamanı bekliyoruz.Bizler uzun süreli çalışmalarımızla her ne kadar ön sıralarda yer alsak da bu kadar spam site arasından kurtulup ilerilere doğru gidemiyoruz.

Bu konu hakkında bizlere gerekli işlemleri yapsak ta google tarafından getirilecek hareketi,güncellemeyi sabırsızlıkla bekliyoruz.Artık bu tür sitelerin çöp site olma zamanı geldi ve geçiyor.İnsanlar artık rahatsız edilmeden,spam görmeden sohbet etmek istiyor.Bu tür öne gelen siteler asırlardır ücretsiz olarak hizmet veren siteleri ücretli kameralı sohbet sitesine çevirdiler.Bu yüzden bu konu her ne kadar canımızı sıksa da,gerekli işlemlerin bu sitelere uygulanacağı günü sabırsızlıkla bekliyoruz.

Sizler de kısıtlama olmadan sohbet etmek isterseniz seslisohbetevi.com sitemizin sohbet odalarına giriş yaparak eğlenebilir ve güzel zaman geçirebilirsiniz.Güncel haberleri sitemizden takip edebilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz