16 Nisan 2021

Seslisohbetin Başkenti

Seslisohbetin Başkenti; Uzun bir zaman oldu seslichat siteleriyle tanışalı.Geriye dönüp baktığımızda, seslichat sitelerindeki değişimi görmemek mümkün değil.

Seslisohbetin BaşkentiUzun süre görüşemediğim bir arkadaşla geçen gün karşılaştık.Söz dönüp dolaşıp sesli chat sitelerinden açıldı.Genel anlamda iddalı sitelerin sonunun ne olacağı üzerinde bir sohbet olsada satır aralarında geçen bir cümle benim dikkatimi çekti. Mevut siteleri il gibi düşündüğümüzde seslichat sitelerinin başkenti hangi site olur acaba? Yazımıza devam etmeden önce su sorumuza cevap verelim.

Başkent nedir?

Başkent,bir devletin yönetim merkezi olan şehir, devlet merkezi, başşehir, hükûmet merkezi kuruluşlarının bulunduğu il veya şehir anlamına gelmektedir.

Başkentin anlamını öğrendiğimize göre seslichat sitelerinin başkentini bulmaya çalışalım.Sorularımızı peşpeşe sıralayalım ve cevaplamaya çalışalım.

1: Hangi seslichat sitesi diğer tüm sesli sohbet sitelerini kontrol edebilecek güce sahiptir?

2: Hangi seslisohbet sitesi dikkate alınarak, seslichat siteleri arasında öncü durumdadır?

Sorularımızın durumuna bakılınca cevap vermek oldukça güçtür.Çünkü mevcut sesli chat sitelerinin “en büyük sesli chat sitesi biziz” sözlerininde palavradan olduğu gerceği ortaya çıkmaktadır. Sorumluluktan kaçan bir topluluk haline gelen sesli chat siteleri “Giden kağnının gölgesinde oturulmaz” ata sözümüzü dikkate almayarak çalıntı içeriklerle bilgi hırsızlığına devam etmektedir.Dolayısıyla sesli chat siteleri çöp site konumuna gelmiştir.

Sorularımızdan ve yazımızdanda anlaşıldığı gibi şuan için seslichatlerin başkenti konumunda bir seslichat sitesi bulunmamaktadır.Seslisohbetevi.com olarak seslisohbet sitelerinin başkenti olmaya aday olduğumuzu, bu iddamızda ne kadar haklı olduğumuzu zaman gösterecektir.

Sizde seslisohbetevi.com un seslichat sitelerinin başkenti olacağına inanıyormusunuz? Yorumlarınızı bekliyoruz

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz