03 Temmuz 2020

Seviyeli Sesli Chat Sitesi

Seviyeli Sesli Chat Sitesi SeslisohbetEvi ailesi olarak içinde bulunduğumuz seslisohbet sektöründe seviyeli sesli sohbet, sesli chat, kameralı sohbet ve yazılı sohbet ilkesini benimsediğimizi ve hertürlü ahlak dışı davranışı yasaklayarak seviyeli sohbet odaları içerisinde aile ortamının hakim olduğunu önemle belirtmek isteriz.

Seviyeli Sesli Chat SitesiBu konuda çok inançlı çalışma yürüten profesyonel görevli kadromuz sesli sohbet odaları içerisinde küfür, cinsel içerik, sex, alaykar ve küçük düşürücü davranışları yasaklamış olup bu yasağın gözardı edilip bu tür davranışlar içerisine girilmemesi için çalışmalarını aralıksız sürdürmektedirler.

SeslisohbetEvi ailesi olarak Türkiye’nin konya ili üzerinden yayın hayatına start verdiğimiz sesli, kameralı, görüntülü ve yazlı sohbet sitemiz kesintisiz olarak yayınını sürdürmekte olup Türkiye’den ve dünyadan birçok ziyaretciyi, üyeyi ve görevliyi seviyeli sohbet ortamında buluşturarak ortak kültürlerin buluşma noktası konumuna gelmiştir.
Sevgi ve saygının ön planda olduğu sitemizde hertürlü ahlak dışı davranışın yasaklanmasıyla huzurlu, rahat, eğlenceli ve duygu yüklü bir seviyeli ortam oluşturarak taraflı tarafsız tüm sohbet severlerin takdirini kazanarak sesli sohbet sektöründeki duruşumuzu ödün vermeden devam ettirmekteyiz.

Makalemizin konusu “seviyeli sohbet chat” olmasından ötürü bir konudan bahsetmeden makalemi sonlandırmak istemiyorum.
Son dönemde kullanıcı tutmak, kullanıcı sayısını arttırmak, cinsel menfaatler, ve para kazanmak gibi farklı nedenlerden dolayı birbiri adına açılan cinsel içerikli seslisohbet siteleri SeslisohbetEvi ailesi olmak üzere bizi ve bizim gibi birçok siteyi, kullanıcıyı, görevliyi ve ziyaretcileri rahatsız ettiğini belirtmek istiyorum.

Çünki bu tarz siteler ahlak kurallarından nasibini almamış, seviyesiz, insanlara değer vermeyen, çıkarcı siteler olduğu için birçok web sitesi ve seslisohbet kullanıcısı tarafından lanetlenmektedir.
İnsanların aklına bu siteler yüzünden seviyeli siteler kullanıcı kaybediyor, büyüyemiyor ve para kazanamıyor gibi düşünceler gelebilir.
Fakat bu şekilde düşünen yada düşünebilecek olanlara şunu belirtmek isterimki üç kuruşluk ticari menfaat ve kullanıcı gibi basit nedenlerden dolayı inancı olan hiçbir müslüman bu tür çalışmalara girmez girenlerlede aynı ortamda bulunmaz.
Sadece bu siteler yüzünden günden güne popüleritesi artmakta olan seslisohbet sektörü lekelenmekte daha önceleri yazılı ve görsel farklı platformlarda zaman geçirirken ilk defa bir sesli chat sitesine giriş yapan kullanıcılar sırf bu sitelerden dolayı seslileri yanlış tanımakta ve girdiği site bir cinsel içerikli seslisohbet sitesi ise seviyeli, düzeyli ve insani değerlere önem veren hatta sektörü temsil eden en büyük siteleri dahi keşfedemeden lanet okuyarak çıkış yapmakta birdahada girmemektedir.
Biz SeslisohbetEvi ailesi olarak bu konuda türk adaletine güveniyor, bu tarz yayın yapan ve hiçbir cezai yaptırımla karşı karşıya kalmayan sesli sitelerin en kısa zamanda Türk adaleti tarafından gereken yaptırımların yapılacağını ve gereken cezaya çarptırılacağına tüm samimiyetimizle inanıyoruz.
Kaldıki son dönemde gündemi birhayli meşkul eden ve çok kısa zaman sonra yürürlüğe girecek olan “internette filtre” yasa tarasından oldukça umutluyoz.
Bukadar umutlu olmamızın nedeni tüm internet kullanıcılarının bildiği gibi bu hafta içi yapılan bir açıklama ile internette 138 kelime yasaklandı. Yasaklanan kelimelere baktığımız zaman kelimelerin genellikle cinsel içerikli, argo içerikli ve küfür içerikli kelimeler olması bizi sevindirdi. Bu durum internet ortamında cinselliğe ve seviyesiz, argo, ve küfür içerikli yayın yapan web sitelerine karşı önemli bir adım eminim devamıda gelecektir.
Sadece bulunduğumuz seslisohbet sektörü‘nü ve sektörün kişisel ve sektörelsel çıkarlarını ve pozisyonunu düşünerek bu yasa tasarısına bu bakış açsı ile bakmak kuşkusuz adaletsiz bir durum olur.
Sadece bizim bulunduğumuz sektör değil, bizim sektörümüze ek olarak,
Bilim, Teknoloji, Bilgisayar İnternet, Sağlık, Çocuk gelişimi, Pazarlama gibi birçok sektör bu durumdan olumsuz olarak etkilenmektedir.
Kullanmasını bilene çok bilgi anlamında çok yararlı bir araç olan internet art yniyetle kullanılmaya başlanıldığı zaman çok büyük zararlar verebilmektedir.
Bu zararların sonucu olarak; ölüm, tecavüz, hırsızlık, yaralanma, gasp ve kavga olaylarını gazete ve televisyonlardan internet ortamında başlayıp real ortamda sonuçlandığını görüyoruz.
Birde şu konuyu unutmayalımki, ders çalışmak yada oyun oynamak için bilgisayar başına geçen çocukların bilgisayarda fitreleme programı olmadığında ne tür sitelere girdikleri ve nasıl etkinlendiklerini hepimiz biliyoruz.
Makalemizin sonuna geldiğimiz bu bölümümüzde tüm internet kullanıcılarını rahat, huzurlu, mutlu, seviyeli ve eğlenceli dakikalar dilerken, SeslisohbetEvinin seviyeli sesli sohbet odalarına tüm internet alemini bekliyorum.
Odalarımız içerisibde online; sesli chat, kameralı sohbet, yazılı sohbet, izdivaç, yarışma ve canlı müzik etkinliklerimizle sımsıcak samimi bir aile ortamımız mevcuttur. Yaradana emanet olun.

Etiketler:

Reklamlar

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz