10 Nisan 2021

Siyah Beyaz Aşk 13. bölüm fragmanında neler olacak

Siyah Beyaz Aşk yeni bölüm fragmanını yayınladı. Pazartesi akşamı 13. bölümü ile ekrana gelecek olan Siyah Beyaz Aşkta Ferhatın hapse girmesi Aslıyı yıkar. Dışarıda tek başına kalan Aslı ölümle burun buruna gelecektir. İşte Siyah Beyaz Aşk 13. bölüm fragmanı

Siyah Beyaz Aşk 13. bölüm fragmanında neler olacak
Kanal Dnin izlenme rekorları kıran dizisi Siyah Beyaz Aşk 13. bölüm fragmanını yayınladı. Pazartesi akşamları yayınlanan dizinin yeni bölümünde Aslı şok eden gerçekle yüzleşiyor. Ölümle burun buruna gelen Aslı nasıl kurtulacak?

Siyah Beyaz Aşk 13. bölümü ile 15 Ocak Pazartesi Kanal Dde.

SİYAH BEYAZ AŞK 13. BÖLÜMDE NELER OLACAK?

Siyah Beyaz Aşk 13. Bölüm Fragmanı yayında! Ferhat, suçlu ilan edilip hapse atılıyor! Aslı namlunun ucunda!

Ferhat, Aslının gözleri önünde tutuklanarak ondan ayrılmak zorunda kalır. Ferhatın hapiste de başı beladadır. Ona saldıranlara en sert cevabı vererek; Aslı için hayatta kalmaya devam eder. Ferhatın hapse girmesinde saklı olan bir durum mu var? Kendi isteğiyle hapse girerek öğrenmek istedikleri mi var?

Ferhatın yokluğunda Aslı ölümle burun buruna gelir. Kendine doğrultulan silaha çaresizce bakan Aslı, bu zor durumdan kurtulabilecek mi?

Siyah Beyaz Aşk, merakla beklenen yeni bölümüyle Pazartesi akşamı saat 20.00de Kanal Dde!

SİYAH BEYAZ AŞK 13. BÖLÜM FRAGMANI

SİYAH BEYAZ AŞK KADROSUNA SÜRPRİZ İSİMLER DAHİL OLDU

Kanal Dnin, yapımcılığını D Productionsın üstlendiği, beğeni ile izlenen dizisi Siyah Beyaz Aşkın oyuncu kadrosuna Macit Koper ve Selin Şekerci dahil oluyor.

Azad Dağıstan karakterine Macit Koper, Ayhan Dağıstan karakterine ise Selin Şekerci hayat verecek. 13. Bölüm itibariyle baba-kız olarak izleyici karşısına çıkacak olan ikilinin Ferhat ve Aslının hayatını nasıl etkileyecekleri büyük bir merak konusu.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz