06 Haziran 2020

Üye Olmadan Bayanlarla Chat

Türkiye’de bir çok kişinin istediği üye olmadan bayanlarla chat yapma özelliği ilk olarak sesli siteler içerisinde aktif edilmiştir.

Üye Olmadan Bayanlarla ChatSizlerde artık üye olma zorunluluğu olmadan direk misafir girişi yaparak chat yapma imkanınız var.

Şehire göre arkadaşlık hizmeti veren sitemizin sesli chat odaları içerisinde kıyasıya yarış devam ediyor.Arkadaş bulmak için artık pürüzlere takılmadan kolaylıkla sohbete başlayabileceksiniz.Sitemizin chat odaları içerisinde sesli görüntülü chat yaparak kendinizi daha rahat ifade edeceksiniz.Yazılı chat ortamlarında kişilere sesinizi ve görüntünüzü aktaramadığınız için bazen başarısızlıklar olabiliyordu.Artık sesli kameralı chat aracılığıyla kendinizi tam olarak ifade edebilirsiniz.

Sesli chat odalarına giriş yapabilmek için internet explorer,google opera,mozilla firefox tarayıcılarını kullanabilirsiniz.Speakychat isimli eklenti odaları aktif ettiğinden dolayı kurulması gereken bir eklentidir.Sisteme giriş yaptığınız zaman eklentiyi kurmanız size otomatik olarak önerilmektedir.Daha sonrasında odalar içerisinde bulunan bayanlarla ve erkeklerle chat yapmaya başlayabilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

  1. Mert dedi ki:

    Yanlızım ve bu durumdan bıktım

Yorum Yaz