16 Nisan 2021

Üye Olmadan Ücretsiz sohbet etmek İstermisiniz?

Üye Olmadan Ücretsiz sohbet etmek İstermisiniz? Değişik sohbet sitelerinde sürekli sörf yapan birisi olarak üye olmak bazen canımı sıkmıstır.Ayrı ayrı sitelerde değişik yalan yanlış profiller doldurmaktan benim gibi bıktınızmı? İşte sizlere üye olmadan ücretsiz sohbet etme imkanı.

Üye Olmadan Ücretsiz sohbet etmek İstermisiniz?Seslisohbetevi.com ayrıcalığı, Tamamen ücretsiz ve üye olmadan sohbet etme imkanı .Bunun için tek yapmanız gerek sohbet girişine tıklamak ve misafir olarak sohbete bağlanmaktır.Profil oluşturmadan zaman kaybetmeden direk sohbete bağlanabilirsiniz. Seslichat sitelerinde oluşturulan bir çok profilin atma veya sallama profiller olduğu gerçeğini hemen herkez bilmektedir.Bu profillerin sistemi dolu göstermekten başka bir işe yaramadığı ortadadır.Seslisohbetevi.com bu gercekten yola çıkarak sisteme üye olmadan herkes doyasıya sohbet etsin diyerekten üyeliksiz sohbet hizmetini devreye soktuk.Çünkü zorunlu üyelik bir diretmedir ve kişinin özel bilgilerinin üçüncü sahıslar tarafından görülmesidir.Üye olma tercihi diretmeyle değil kişinin kendi insiyatifinde olmalıdır.

Şuan Türkiye ve dünya genelinde bir çok sesli sohbet ve sosyal paylaşım ağlarında üyelik mecburiyeti aranmaktadır.Peki bu ne kadar doğru.Bu konu tartışılır.Etrafımızda ve cevremizde bir çok arkadaşımızın farklı isimlerde profiller oluşturduğunu gözlemliyoruz.Bu durum beraberinde üyelikli sistemlerin kullanıcılarına dez avantaj oluşturmaktadır.Düşünsenize yıllarca sohbet ettiğiniz kişinin aslında sizin tanıdığınız kişi olmadığını. Seslisohbetevi.com olarak kişilerin sistemi tanıdıktan sonra üye olup olmama hakkına sahip olması gerektiğini düşünüyoruz.Böylece kişilerin yanlış profillere baş vurmak zorunda kalmayacak ve sistemde güven veren profiller oluşturulacaktır. Seslisohbetevi.com ayrıcalığıyla üyeliksiz ve tamamen ücretsiz sohbet sitemize davetlimizsiniz

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz