10 Nisan 2021

Yeni Sesli Chat Siteleri

Yeni Sesli Chat Siteleri; Değerli SeslisohbetEvi.Com kullanıcıları, öncelikle sitemize hoşgeldiniz.

Yeni Sesli Chat SiteleriOrtak kültürlerin buluşma noktası olan ve 2009 yılından bu yana siz değerli kullanıcılarına kesintisiz olarak, sesli chat hizmeti veren arkadaşlık sitemize hoşgeldiniz.

SeslisohbetEvi.Com ailesi olarak, seviyeli bir aile ortamında, yüksek ses ve görüntü kalitesinde, tamamen ücretsiz olarak sesli gibi hizmetleri geniş katılımlarla vermekteyiz.

Günümüzde internet kullanımının yaygınlaşmasıyla, sesli chat siteleri‘ninde popileritesi bir hayli arttı. Artık Dünya genelinde global olarak hizmet veren sitelerimiz göz kamaştırıyor. Seslichat siteleri’ne olan bu ilginin artması ve sektörün daha yaygın hale gelmesiyle, sektörümüze yeni katılım sağlayan kullanıcılarda site açarak bu potansiyelden faydalanma amacı güttüler.

Dolayısıyla, özellikle son 1 yılda yeni sesli chat siteleri’nin sayısında inanılmaz bir artış gözlemlendi. Aslında bu duruma sesli siteler‘deki kullanıcılar açısından baktığımız zaman, bir hayli olumlu olarak karşılanıyor. Çünki sektörümüzde katılan her yeni açılan sesli görüntülü chat sitesi ile kullanıcıların seçenekleri artıyor ve kullanıcılara inanılmaz teklifler sunuluyor.

Yeni Sesli Chat Siteleri

Bu durumun en önemli nedeni tabiki rekabet ortamı. Sesli siteler kullanıcı çekebilmek adına Userlere inanılmaz teklifler sunuyor. Kendi sitelerinde takılmaları için en üst düzey görev, sesli chat odaları‘ndan bir tane oda ve yönetim olma gibi vaadlerde bulunuluyor. Böyle olunca kullanıcılarda bu durumu memnuniyetle karşılıyor.

Nasıl karşılamasınlarki? Bu sektörde eski olanlar iyi bilir. Önceden görevli ve oda sahibi olabilmek çok önemli ve zor sahip olunabilen bir özellikti. Ya çok elit özelliklere sahip olup ve bulunduğu sitede uzun süredir var olan kullanıcılar düşük görev olmak şartı ile ücretsiz görev alabiliyor yada ücret ödeyerek görevli ve oda sahibi olabiliyordunuz.

Peki şimdilerde durum böylemi? Tabiki hayır. Artık hemen hemen dilediğiniz sesli siteye giderek istediğiniz görevi alabilir ve seslichat odası sahibi olabilisiniz.

Yeni açılan sesli chat siteleri’in olumlu yönlerinden bahsettik. Peki hiçmi olumsuz yönleri yok. Tabiki var.. SeslisohbetEvi.Com sesli chat sitesi’nin sahibi olarak, sizlere yeni sesli siteler’in olumsuz yönlerinden bahsedeceğim.

Yeni Sesli Siteler

Değerli kullanıcılarımız, site sahibi olabilmek; bilgi, deneyim, potansiyel, finansal yeterlilik ve istikrar ister. Her insan site sahibi olamaz. Hiçmi olunamaz? tabiki olunur. Basarsınız parayı ve herhangi bir panelciye sesli chat sitesi açtırabilirsiniz.

Fakat sonrası? sonrasını yaşayarak görmüyormuyuz zaten? İnsanlar bir anlık hevesle yada kızgınlıkla düşüneden pervasız bir şekilde site açıyorlar ve bu siteler üzerinden diğer sesli chat siteleri’ne reklam, saldırı, user çalma ve anjanlık yaparak siteye zarar verme gibi birçok çirkin davranışın içerisine giriyorlar.

Daha sonra görüyoruzki, kısa süre içerisinde bu siteler kapanmış. Peki niye? siz yeterli bilgi birikimine sahip değilseniz, finansal yeterliliğiniz ve istikrarınız yok ise zaten ayakta kalamazsınız. Bugün yazın Google‘a seslisohbet yada seslichat karşınıza sesli chat siteleri listelenir. İşte orda gördüğünüz ilk 10 hatta ilk 20 site gerçekten bu işi önemseyen ve profesyonel olarak yürüten sitelerdir.

Google Seo

Çünki bilinçli ve elit site sahipleri Google seo optimizasyonu‘na önem verirler. Siz Google gibi bir arama motorunda, sektör temsilcisi anahtar kelimelerde öncü iseniz bu durum size büyük avantaj sağlar. Dünya genelinde internet kullanıcılarının %77′sinin internete chat yaparak yeni arkadaşlıklar kurmak için girdiğini ve giriş yaptıkları sitelere Google üzerinden ulaştıklarını düşündüğünüz zaman Google’ın nekadar önemli bir pazar olduğunu daha iyi algılayabilirsiniz.

Makalemizin son bölümüne gelirken burdan yeni sesli chat siteleri’ne ve site açma niyetinde olan kullanıcılara sesleniyorum. Değerli arkadaşlarım, sitenizi yeni açtıysanız, kimsenin emeğiyle oynamayın. Emek hırsızlığı yaparak diğer siteler üzerinden prim yapmaya çalışmayın. Bu şekilde eğilimler içerisinde olan sitelerin bu sektörde yeri yoktur.

Sesli Kameralı Chat

Site açma niyetinde olan değerli arkadaşlarım, ilk önce yeterliliğinizi gözden geçirin. Real hayatınız bu işe istikrar ve finansal yönden münasipmi bu konuya bakın. Çünki ben şahsım adına bu konuda çok sıkıntı çektim. Real hayatımdaki çalkantılı dönemler yüzünden nete zaman zaman ara vermek zorunda kaldım. Sesli kameralı chat sitemin online kullanıcı potansiyeli yok yüksek iken, benim başında olamamam nedeniyle, istikrar gerçekleşmedi ve sürekli git geller yaşadım. Ama her ne olursa olsun, yıllardır sitemi kapatmadım ve arkasında durarak ayakta tutmaya çalıştım.

Hernekadar online kullanıcı potansiyeli olarak üst düzey olmasada, domain’imde sesli, chat ve sohbet gibi anahtar kelimeler bulunmamasına rağmen, Google üzerinde Türkiye’de ilk 7 seslisohbet sitesi arasına sokmayı başardım. Size tavsiyem bir sesli chat sitesi açmadan önce, potansiyeli olan herhangi bir sesli görüntülü chat sitesi’nde görev alarak bi süre zaman geçirin ve yönetime kadar yükselin. O sitenin herşeyiyle ilgilenin.

Böyle yapınki, tecrube kazanın, neyin ne olduğunu öğrenin ve daha sonra kendi sitenizi açın. Emin olun bu şekilde başlangıç yapmak size büyük avantaj sağlayacaktır.

Etiketler:

Yorumlar

Yorum Yaz